Nieruchomości komercyjne 70 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$365,497
$5,221/m²
;
In CRM: 332
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.12.2025

• Adres
    Mediteranska, 53 Kamalaya

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,221/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Opis

Wysokiej klasy lokale handlowe na sprzedaż w wielofunkcyjnym kompleksie TQ Plaza, położony w samym sercu Budvy - głównym centrum biznesowym i turystycznym wybrzeża Czarnogóry. Główne cechy: Powierzchnia całkowita: 70 m ²
3. piętro
Wysokość sufitu: 3, 3 m
Panoramiczne okna i przestronny taras z widokiem na morze
Centralna klimatyzacja, internet, telefon, telewizja kablowa
Budynek w aneksie kuchennym, prywatna toaleta
Pojemność do 10 stanowisk roboczych Potencjał inwestycyjny: Nieruchomości sprzedane z umową najmu (ważne do marca 2026 r.)
Roczne dochody z wynajmu - 5,3% O TQ Plaza: Projekt Landmark w samym centrum Budvy
Kompleksowe udogodnienia: centrum handlowe, 4-gwiazdkowy hotel, restauracje, bank, klub fitness, supermarket
W pobliżu: banki, notariusze, Land Registry, biura gminne
24 / 7 ochrona, monitoring wideo, system alarmowy pożarowy
Parking dostępny do wynajęcia w garażu podziemnym
Idealny dla siedziby, biura przedstawicielskiego, pracowni architektonicznej, kancelarii prawniczej / notariuszy, agencji nieruchomości, biura podróży, kliniki medycznej lub dentystycznej, salonu piękności, studia wellness lub masażu itp. Cena: 315 000 EUR

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra, Budva
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?