Mieszkanie 5 pokojów 130 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$346,862
$2,668/m²
;
In CRM: 47388
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Lacplesa iela, 70 b

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,668/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Przestronny i dobrze utrzymany apartament na sprzedaż w samym centrum Rygi, położony w budynku z cegły z 1909 roku. Wysokie sufity, oprawione oknami oszklenionymi dwuwarstwowo i solidne drzwi dębowe. Krajobraz dziedziniec z przydzielonym miejscem parkingowym. Ziemia jest własnością prywatną. - Przestronny salon - Cztery oddzielne pokoje - Oddzielna łazienka i toaleta - Wysokie sufity - Podłoga parkietowa - Drzwi wewnętrzne z dębu litego - Oszklenia podwójne okna z dębu laminowanego - Wzmocnione drzwi wejściowe - Indywidualne ogrzewanie gazowe - Ściany z grubej cegły Okna stoją na ulicach Lāčplēša i Birznieka- Upīša. W odległości spaceru: transport publiczny, sklepy, kawiarnie i inne udogodnienia miejskie. Budynek zgromadził rezerwy, a remont jest planowany w najbliższej przyszłości.