Działki 1 922 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$140,146
$73/m²
;
In CRM: 26219
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Indrupes iela, 2

Opis

Dom i dom extra - wszystkie komunikacji, wszystkie udogodnienia. Terytorium - rozwinięta infrastruktura, transport publiczny, w pobliżu szkół, przedszkola, w pobliżu rynków, spokojne miejsce, wygodne połączenia transportowe. + - Dobra oferta odpowiedniej ceny rynkowej.

Lokalizacja na mapie

Łotwa, Ryga
Edukacja
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Transport
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek