Szeregowiec 3 pokoi 125 m² Lavrio, Grecja

Lavrio, Grecja, Municipality of Lavreotiki, Lavreotiki Municipal Unit
$613,968
$4,912/m²
;
In CRM: 8412
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    125 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    125 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    50 m²

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowy 125 m2 w Attyce .Maisonette ma 3 wartości. Piwnica składa się z sypialni, kuchni i toalety prysznicowej. Parter składa się z salonu, kuchni i toalety. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, łazienki. Jest kominek, klimatyzacja i ogrzewanie. Właściciele zostawiają meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w zakwaterowanie: parking, ogród.