Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Municipality of Zografos, Grecja

Grecja, Municipality of Zografos
$377,827
$5,038/m²
;
In CRM: 65385
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $5,038/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    75 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 75 m2 w Atenach. Apartament ma 3 poziomy. Półpiwnica składa się z jednej sypialni, jednej łazienki prysznicowej. Parter składa się z salonu z kuchnią. Półpierwsze piętro składa się z jednej sypialni, jednego prysznica WC. Mieszkanie ma wewnętrzny układ. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacja. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Więc... 🏡 Luxury Eco Ground- Floor Residence (3 poziomy) Przegląd W pełni odnowiony luksusowy parter rezydencji 75 m2 na trzech poziomach, zaprojektowany, aby pomieścić do 6 gości, oferując rzadkie połączenie inteligentnego życia, ekologicznych materiałów i wysokiej funkcjonalności. Nieruchomość ta, dostarczona pod klucz w kwietniu 2026 r., jest idealna zarówno do użytku prywatnego, jak i do dużych inwestycji. 🛏 Układ 2 sypialnie 2 Przestronne łazienki Salon W pełni wyposażona kuchnia Obszary inteligentnego przechowywania Układ trójpoziomowy (styl loftu / mezzanine) Wielopoziomowa konstrukcja podłogi tworzy uczucie duplex / loft, maksymalizując przestrzeń i komfort bez przebywania na wysokim piętrze. ✨ Cechy i jakość Luksusowa renowacja Przyjazne środowisku i zrównoważone materiały Urządzenia energooszczędne Inteligentna funkcjonalność i przechowywanie danych W pełni umeblowane i wnętrza zaprojektowane Wysoka efektywność energetyczna (niskie koszty operacyjne) 🌿 Eco & Smart Living Zmniejszone zużycie energii Niższe koszty utrzymania Silny apel dla nowoczesnych najemców i kupców Aktywa przyjazne dla ESG (ważne dla inwestorów międzynarodowych) 📍 Lokalizacja Pierwszy miejski lokalizacja (prawdopodobny obszar Ateny / Attica - typowy dla podobnych projektów). Nadaje się do: Miejski styl życia Turystyka Nomady cyfrowe Czynsze krótkoterminowe 💼 Potencjał inwestycyjny Turnkey Inwestycje Dostarczone w pełni gotowe → nie ryzyko renowacji Bezpośrednie generowanie dochodów Idealny do dochodu biernego Rental Yields (poziomy odniesienia w Atenach) Krótkoterminowe (Airbnb, 6 gości): 100- 200 €+ / noc 60- 80% obsadzenia Szacunkowa roczna kwota brutto: 20 000 EUR - 40 000 EUR + Długoterminowe: 800 - 1000 EUR / miesiąc