Mieszkanie 3 pokoi 92 m² Leptokarya, Grecja

Leptokarya, Grecja, Dion Olympos Municipality
$233,052
$2,533/m²
;
In CRM: 171266
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Cena za m²
    $2,533/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    92 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Na sprzedaż podwójną powierzchnię 92 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Duplex znajduje się na 2 poziomach. Drugie piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Trzecie piętro składa się z 2 sypialni, jednego pokoju prysznicowego. Dwupoziomowe mieszkanie ma położenie kątowe. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli.

Lokalizacja na mapie

Leptokarya, Grecja, Dion Olympos Municipality

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte