Mieszkanie 3 pokoi 55 m² Miasto Stołeczne Praga, Czechy

Czechy, Miasto Stołeczne Praga
$276,430
$5,026/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

• Adres
    Peroutkova, 531 8153181
  • Metro
    Jinonice (~ 800 m)
  • Metro
    Radlická (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,026/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Opis

Apartament 2+kk z miejscem parkingowym na zewnątrz. Powierzchnia 53,9 m² jest w sam raz dla pary lub małej rodziny. Przebudowa całego budynku z 2021 roku zwiększa komfort życia W ogrodzie krajobrazowym znajduje się kilka miejsc do siedzenia na świeżym powietrzu, na których można grillować lub spacerować z psem.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?