Dom wolnostojący 3 pokoi 135 m² Oroklini, Cypr

Oroklini, Cypr
$346,779
$2,569/m²
;
Data aktualizacji: 5.09.2022

Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²

Opis

Używany niezależny dom z trzema sypialniami na sprzedaż w Agia Thekla - prowincja Famagusta, z widokiem na morze. Dom składa się ze 120 ton.m wnętrza, 15 t.m zadaszony taras i zbudowany na 289 t.m działka. Posiada łazienkę, zagraniczną toaletę, klimatyzację, system wody pod ciśnieniem, miejsce parkingowe, pomieszczenie do przechowywania, grill, prywatny basen i prywatny basen. Dom znajduje się również w dużej odległości od morza. Ma tytuł własności. Cena sprzedaży 350 000 euro.