Mieszkanie 2 pokoi 91 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$297,684
$3,271/m²
;
In CRM: 62880
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $3,271/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Opis

Nowoczesny projekt zlokalizowany w rejonie Strovolos w Nikozji. Nieruchomość ma łatwy dostęp do wielu udogodnień, takich jak supermarkety, kawiarnia, restauracje, kliniki, banki i ministerstwa blisko projektu. Budynek zgadza się z 15 apartamentów. Główne cechy Ogrzewacz dachowy izolacja termiczna okna podwójne szkliwione Sztaby i pręty, ze stali nierdzewnej Przepis dotyczący jednostek stanu powietrza Podnieść Dostępność DUPLEX 2nd- 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 71,5 m2 Pokryte werandą 19 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia