Mieszkanie 3 pokoi 119 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

$449,616
$3,778/m²
;
In CRM: 33229
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,778/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    119 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Jasny i energooszczędny apartament z trzema sypialniami na sprzedaż w dzielnicy Kato Polemidia. Położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku trzypiętrowego z zaledwie 7 apartamentami, ten dobrze zaprojektowany dom oferuje 99 m ² wewnętrznej powierzchni mieszkalnej plus spacious20 m ² pokryty werandą - idealny do relaksu lub rozrywki. W apartamencie znajduje się komfortowe miejsce do pobytu, trzy dobrze dostosowane sypialnie i korzyści z zadaszonego parkingu i prywatnego magazynu. Wyposażony w panele fotowoltaiczne, oferuje niższe koszty energii i ekologiczne życie. Idealny dla właścicieli domów lub inwestorów poszukujących cichego mieszkania z łatwym dostępem do udogodnień Limassol. FAQ: P: Jaki jest całkowity rozmiar apartamentu? A: Apartament oferuje 99m ² powierzchni wewnętrznej oraz 20 m ² pokryty werandą. P: Na którym piętrze jest mieszkanie? A: Znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. P: Ile jednostek jest w budynku? A: Budynek składa się tylko z 7 apartamentów, zapewniając ciche środowisko. P: Czy obiekt obejmuje parking i przechowywanie? A: Tak, posiada zadaszony parking i prywatny magazyn. P: Czy istnieją jakieś energooszczędne funkcje? A: Tak, apartament jest wyposażony w panele fotowoltaiczne dla niższych kosztów energii. P: Czy obszar nadaje się do inwestycji? O: Kato Polemidia jest popularnym i rozwijającym się obszarem mieszkalnym, co czyni go silną opcją zarówno dla życia, jak i inwestycji.