Mieszkanie 1 pokój 51 m² Parekklisia, Cypr

$276,557
$5,423/m²
;
In CRM: 28340
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,423/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Opis

Odkryj swój przyszły dom w tym uroczym 1-pokojowym mieszkaniu, obecnie w budowie, znajduje się w spokojnej okolicy Parekklisia. Spanning 51 m2, ta nieumeblowana przestrzeń oferuje puste płótno, co pozwala spersonalizować go tak jak lubisz. Układ posiada atrakcyjny salon, sypialnię i nowoczesną łazienkę dla wygody. Parekklisia to malownicza wioska znana ze swojego pięknego otoczenia i przyjaznej społeczności. Posiada wspaniały widok na pobliskie wzgórza i dostęp do pięknych plaż. Mieszkańcy cieszą się spokojnym stylem życia, z łatwym dostępem do lokalnych udogodnień, w tym sklepów spożywczych, restauracji i kawiarni. Apartament ten znajduje się w bezpiecznym kompleksie, zapewniając spokój umysłu i poczucie prywatności. Budynek jest zaprojektowany z nowoczesną windą dla łatwego dostępu do wszystkich pięter, dodając do komfortu codziennego życia. Nie przegap okazji, by zrobić z tego mieszkania własne. Kontakt Fox Realty - Limassol / Pafos dzisiaj dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej nieruchomości i rozpocząć podróż w kierunku własności domu w Parekklisia.

Lokalizacja na mapie

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny