Mieszkanie 3 pokoi 193 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$3,40M
$17,606/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    Andrea Zaimi, 16 Mairoza 7

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $17,606/m²
  • Piętro
    Piętro
    17
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    193 m²

Opis

Daj sobie luksusowe życie z tym wspaniałym trzypokojowym penthouse położony na 17 piętrze prestiżowego kompleksu przybrzeżnego w Limassol. Ten dom, łącząc elegancję, komfort i zapierające dech w piersiach widoki na Morze Śródziemne, wyznacza nowy standard wyrafinowania. Przestronna weranda z własnym jacuzzi będzie idealnym miejscem na wieczorny odpoczynek pod gwiazdami lub niezapomniane spotkania z przyjaciółmi. W pomieszczeniach wewnętrznych znajduje się jasny salon i jadalnia, płynnie przechodząc do nowoczesnej kuchni w pełni wyposażone. Trzy sypialnie oferują przytulność i prywatność, a apartament z własną łazienką podkreśla wyjątkowy poziom komfortu. Mieszkańcy tego ikonicznego kompleksu cieszą się światowej klasy udogodnieniami: luksusowym centrum spa, niekończącymi się basenami, nowoczesnym salonem fitness i usługą konsjerża. Bezpośredni dostęp do plaży, wykwintne restauracje i butiki projektant ukończyć ten ekskluzywny obraz. Położony na słynnym nabrzeżu Limassol, ten apartament jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają luksusu, prywatności i naprawdę unikalny styl życia.