Mieszkanie 3 pokoi 168 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$978,755
$5,826/m²
;
In CRM: 59798
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 29.09.2025

Cena za m²
    $5,826/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    168 m²

Opis

Nowoczesny projekt mieszkaniowy położony w tętniącym życiem mieście Pafos. Położony w pożądanym obszarze, w pobliżu różnych udogodnień, w tym kawiarnie, restauracje, sklepy i opcje rozrywkowe. Jego doskonała lokalizacja zapewnia również łatwy dostęp do pięknej linii brzegowej miasta, tworząc idealną równowagę między życiem miejskim i nadmorskim spokoju. Składa się z 10 przemyślanych apartamentów, oferujących wybór od 1 do 2-pokojowe układy i apartament z 3 sypialniami. Dostępność Penthouse 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 128 m2 Pokryte werandą 40 m2 Niepokryta weranda 28 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status projektu: Off plan Data zakończenia: marzec 2027 r.