Mieszkanie 2 pokoi 92 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$440,917
$4,793/m²
;
In CRM: 48047
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.12.2025

Cena za m²
    $4,793/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    92 m²

Opis

Morden projekt znajduje się w Agios Athanasios w Limassol, 3 minuty jazdy od autostrady i 10 minut od nabrzeża z cudownym zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i góry. Składa się z 3 pięter z łącznie 7 apartamentów; 2 apartamenty z jedną sypialnią i 5 dwóch apartamentów z przestronnych wnętrz i dużych werandy dla mieszkańców, aby cieszyć się widokiem. Wszystkie apartamenty szczycić premium wykończenia i high-end funkcje, zaprojektowany z komfortu rezydenta i wyjątkowa wyspa żyje w umyśle, dostosowując się do każdej możliwej codziennej potrzeby dla rodzin lub par. Mieszkańcy będą mieli dostęp 24h do w pełni wyposażonej siłowni w obszarze parteru. Właściciele 3-go piętra będą mieli własny ogród dachowy na relaks, ciesząc się widokiem na Morze Śródziemne. Główne cechy Magazyny Siłownia Obszar barbeque Fotowoltaika dla obszarów wspólnych Kompleks sieciowy z kamerą wideo aluminium i podwójne szyby Łatwy dostęp do autostrady 8 minut jazdy do morza W pobliżu supermarkety, banki Klasa energetyczna A Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 75,15 m2 Pokryte werandą 16,38 m2 Niepokryta weranda 1,17 m2 Ogród 6 m2 Status: W trakcie budowy Data zakończenia: grudzień 2026 r.