Dom 4 pokoi 215 m² Yeri, Cypr

Yeri, Cypr
$754,692
$3,510/m²
;
In CRM: 29110
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    215 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    411 m²

Opis

Położony w Geri, kompleks deluxe składa się z 6 eleganckich domów, które przynoszą luksusowe życia i komfortu mieszkaniowego do wyższego poziomu. Oszałamiający rozwój składa się z trzech różnych typów nieruchomości z trzech lub czterech sypialni i znajduje się w wzmocnionej zieleni tworzenia społeczności domów, które przedefiniują obszar. DANE DOMOWE Powierzchnia domu wewnętrznego 200 m2 Pokryte werandą 15 m2 Na zewnątrz podwórko 183 m2 Data zakończenia: styczeń 2027