Willa 3 pokoi 149 m² Oroklini, Cypr

Oroklini, Cypr
$456,551
$3,064/m²
;
In CRM: 5406
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

• Adres
    Archiepiskopou Makariou, 63

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    149 m²

Opis

Oszałamiający nowy rozwój, położony na obrzeżach wioski pictureche Oroklini, w pobliżu kosmopolita Larnaca. Położony w prestiżowej dzielnicy, nowy projekt oferuje wygodę doskonałej lokalizacji, z łatwym dostępem do tętniącego życiem miasta Larnaca, ekskluzywnych dzielnic handlowych, atrakcji kulturalnych i piaszczystych plaż.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta