Dom 9 pokojów 700 m² Dubrownik, Chorwacja

Chorwacja, Dubrownik
$4,99M
$7,123/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

• Adres
    D8

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    9
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    700 m²

Opis

Odkryj oazę prestiżu znajdującą się w sercu ikonicznego Dubrownika. Zaledwie 900 m od zabytkowego Starego Miasta, z imponującym widokiem na niekończące się błękitne morze, willa "Dubrownik" stanowi szczyt architektonicznego rzemiosła i współczesnego luksusu.

Projekt ponadczasowy: Każdy zakątek tej willi jest tworzony z ostrożnością, wybrane materiały najwyższej jakości sprawiają, że każdy moment w nim specjalny.

Zrównoważony rozwój i innowacje: Klasa Certyfikat energetyczny, panele słoneczne i ładowarki elektryczne wskazują na odpowiedzialność ekologiczną i wizję przyszłości.

Relaks na nowym poziomie: Nieskończoność basen z przepełnieniem, wyłożona wyrafinowaną ceramiką, otoczony luksusowym pokładem i kuchnią letnią, zapewniając doskonałą przestrzeń dla hedonistycznej przyjemności.

Bezpieczeństwo na złotym piedestale: drzwi, kamery i stolarka najwyższej jakości gwarantują spokojny sen.

Szczegóły dotyczące jednostek mieszkalnych:
Apartament S1: Element elegancji z bezpośrednim dostępem do uprawianego ogrodu.
Apartament S2: Małe i piękne mieszkanie dla gości.
Apartament S3: Powietrze pierwszego piętra z przestronnych tarasów, które zabierają oddech.