Condo z 2 sypialniami 118 m² Sangkat Boeng Keng Kang Ti Muoy, Kambodża

Khan Boeng Keng Kang, Sangkat Boeng Keng Kang Ti Muoy, Kambodża
$427,160
$3,620/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

• Adres
    Street 302, 24 e Good Wood Home Designs

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,620/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    118 m²

Opis

Luksusowe 2-Sypialnia Condo na sprzedaż w Picasso Sky Gemme - BKK1

Odkryj wzniesione miasto mieszkające w Picasso Sky Gemme, 52piętrowy przełomowy rozwój w sercu BKK1, najbardziej tętniącej życiem dzielnicy Phnom Penh. Te przestronne 2-sypialnie, 2-łazienkowe rezydencje zakres od 93- 118 m kw, oferując inteligentne układy, nowoczesny komfort i elegancki design dla życia i inwestycji.

Hotel Baitong & Resort znajduje się przy ulicy 57 & 282. Mieszkańcy mają możliwość spaceru do restauracji, sklepów i udogodnień dziennych, w tym w pobliżu hotelu Baitong & Resort i lokalnych udogodnień w centrum Phnom Penh.

Z freehold warstw własności tytułu, wysokie sufity i premium obiektów, takich jak centra fitness, ogrody krajobrazowe i lounges na dachu, rozwój ten oferuje silny popyt na wynajem i długoterminowy wzrost wartości w BKK1.