Mieszkanie 2 pokoi 53 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$90,183
$1,697/m²
;
In CRM: 348779
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.05.2026

Cena za m²
    $1,697/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Apartament w La Mer House, Ravda - 600 m od plaży IBG Real Estates oferuje na sprzedaż mieszkanie w nowym budynku mieszkalnym LA MER HOUSE, położony w cichej i atrakcyjnej okolicy Ravda, zaledwie 600 metrów od plaży. Projekt oferuje nowoczesną architekturę i praktyczne układy, dzięki czemu idealnie nadaje się do domu wakacyjnego, nieruchomości inwestycyjnej lub stałego zamieszkania. Szczegóły dotyczące własności Powierzchnia całkowita: 13 m2 Piętro: 4 lub 5. Cena: 76,900 € Odległość od plaży: 600 metrów Apartamenty na 4 i 5 piętrze mają identyczne układy. Plan płatności z tytułu wsparcia Płatność początkowa: 36,200 EUR Udogodnienia co 4 miesiące: 6,440 € Plan płatności dostępny do sierpnia 2027 r. Terminy budowy Początek budowy: Luty 2026 Zakończenie: grudzień 2027 LA MER HOUSE to nowoczesny projekt mieszkaniowy w Ravdzie oferujący doskonałe połączenie spokojnej lokalizacji, bliskości morza i silnego potencjału inwestycyjnego. Kontakt IBG Prawdziwe Estates dla więcej szczegółów lub zorganizować oglądanie.