Mieszkanie 2 pokoi 76 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$103,754
$1,365/m²
;
In CRM: 3141
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.01.2026

• Adres
    1 va

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,365/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Oferujemy przestronny, umeblowany apartament z jedną sypialnią w kompleksie Green Fort w kurorcie Słoneczny Brzeg.