Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$98,071
$1,635/m²
;
In CRM: 34068306
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,635/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

dowód tożsamości 340683
Na sprzedaż:
1-pokojowe mieszkanie w Golden Ay complex
Cena: 85000 euro
Ugoda z ludźmi: St. Vlas
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 60 m2
2 / 5 piętro
Opłata za wsparcie: 600 euro
Faza budowy: zakończona
Płatność: 2000 euro depozyt,
100% przy podpisywaniu notariusza.
Oferujemy przytulny i przestronny apartament dwupokojowy położony w zamkniętym kompleksie "Golden I Residence" w St. Vlas.
Apartament ma powierzchnię 60 m2, znajduje się na drugim piętrze w piętrowym budynku. Obiekt oferuje funkcjonalną i wygodną dystrybucję, nadającą się zarówno do stałego zamieszkania, jak i do rekreacji nad morzem.
Składa się z:
- korytarz wejściowy
- jasny salon z mini kuchnią
- wygodna sypialnia
- łazienka z WC
- taras z malowniczym widokiem na morze
Kompleks znajduje się w cichej i zielonej okolicy placu Jurt, zaledwie 700 metrów od plaży. Posiada doskonałe udogodnienia: odkryty basen, piękny teren krajobrazowy, ochrona, podziemny parking i zewnętrzne miejsca parkingowe.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane, w doskonałym stanie i gotowe do życia. Wnętrze jest nowoczesne, z przyjemną atmosferą i poczuciem komfortu w domu. Kompleks jest otwarty przez cały rok i oferuje ciche, dobrze utrzymane i przyjemne środowisko do życia.
W pobliżu znajduje się supermarket "Merkury" (650 m), sklep sezonowy (70 m), stacja benzynowa z całorocznym dostępem (75 m) i wszystkie niezbędne udogodnienia do codziennego życia i rekreacji.