Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$129,413
$2,081/m²
;
In CRM: 34047974
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,081/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

dowód tożsamości 34047708
Cena: 112,165 euro
Ugoda: Saint Vlas, Kompleks Villa Sardinia
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 62.21 m2
Podłoga: 2 / 7
Opłata za wsparcie: 12 euro za m2 rocznie
Faza budowy: Zamówiony budynek - ustawa 16

System płatności:
5,000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Na sprzedaż znajduje się apartament z 1 sypialnią w luksusowym kompleksie Villa Sardinia, St. Vlas.
Apartament składa się z korytarza, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Widok z tarasu na dziedziniec kompleksu i na góry. Sprzedawane z meblami i urządzeniami, gotowe do rozliczenia. Nadaje się zarówno do wakacji letnich i całorocznych życia.
Elitarny kompleks Villa Sardinia znajduje się w cichej i przytulnej okolicy St. Vlas i jest zaprojektowany w nowoczesnym stylu europejskim i zaledwie 200 metrów od plaży.
Siedmiopiętrowy budynek składa się z dwóch budynków z oddzielnymi wejściami i nowoczesnymi windami. Apartamenty o różnych obszarach od 31 do 118 m kw. - studia, dwupokojowe i trzypokojowe apartamenty Apartamenty z widokiem na góry, morze lub basen, z nowoczesną renowacją i meble.
Infrastruktura kompleksu Villa Sardinia jest dość bogata: duży basen z częścią dla dzieci (oświetlony w ciemności), strefa leżaków i parasolek, plac zabaw, centrum SPA (działa w sezonie letnim), supermarket, parking, recepcja, bezpieczeństwo.