Mieszkanie 3 pokoi 97 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$128,255
VAT
$1,322/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $1,322/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

🔥 Exclusive w centrum ośrodka: przestronne mieszkanie w PYROP CITY

Oferujemy Państwu ekskluzywną ofertę - przestronny apartament trzypokojowy w nowoczesnym kompleksie Pyrop City. Obiekt wyróżnia się korzystną lokalizacją w centralnej części Sunny Beach i imponującym obszarem, który zapewnia komfort mieszkalnictwa miejskiego w nadmorskim kurorcie.