Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$126,800
$1,274/m²
;
In CRM: 30725318
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Słoneczny Brzeg, Afrodita, pascite 99

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,274/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

ID30725318
1 pokojowe mieszkanie w kompleksie Emilia Romana Park

Cena: 109,900 euro
Lokalizacja: Sunny Beach
Pokoje: 2
Powierzchnia całkowita: 99,5 m kw.
. Podłoga: 6 / 6
Opłata za usługę: 1200 euro
Etap budowy: ustawa 15, oczekuje się, że otrzyma akt 16
System płatności:
2000 euro depozytu,
100% po podpisaniu notarialnego aktu własności.
Oferujemy na sprzeda? mieszkanie w kompleksie Emilia Romana Park. Apartament składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni. łazienki, duże tarasy. Mieszkanie jest pod klucz, z gotową łazienką.
Kompleks posiada basen o długości 30 metrów, plac zabaw, saunę i parking dla właścicieli nieruchomości. Projekt oferuje bogaty krajobraz terenu, który składa się z 30 różnych rodzajów roślin.

Apartamenty w kompleksie są oferowane kupującym z gotowymi wspólnymi częściami, wykończeniami i klimatyzacją.
Główną zaletą zakupu nieruchomości w Emilia Romana Park jest nie tylko wielkie wakacje letnie lub całoroczne życie, ale również dobra inwestycja!