Mieszkanie 2 pokoi 53 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$128,294
$2,421/m²
;
In CRM: 353066
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

• Adres
    9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,421/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Luksusowy 1-Sypialnia Apartament z Patio 124; Harmony Suites 14, Sunny Beach IBG Real Estates oferuje na sprzedaż ten stylowy i komfortowy 1-pokojowy apartament w Harmony Suites 14, część prestiżowego Harmony Suites Grand Resort w Sunny Beach. Apartament znajduje się na parterze i ma powierzchnię 52.7 m2, oferuje przytulną atmosferę, funkcjonalny układ i prywatny taras / patio - idealne do relaksu na zewnątrz. Układ: hala wejściowa • jasny salon z kuchnią i jadalnią • 1 sypialnia • łazienka z kabiną prysznicową, WC i umywalka • taras / prywatny taras Nieruchomość nadaje się do użytku wakacyjnego, całorocznego życia lub wynajem inwestycji o doskonałym potencjale dochodowym. O Harmony Suites Grand Resort Harmony Suites Grand Resort jest jednym z najbardziej luksusowych i sought- after kompleksów w Sunny Beach, słynie z wysokiej jakości konstrukcji, pięknie utrzymane grunty i udogodnienia premium. Kompleksowe oferty: • imponujący 47-metrowy basen • podgrzewany basen dla dzieci • bar przy basenie i restauracja • piękny park z alejami spacerowymi • place zabaw dla dzieci • obszary gazobos i grill • odbiór • 24 / 7 ochrona i nadzór wideo • parkowanie • dostęp karty klubowej do udogodnień we wszystkich kompleksach Harmony Suites Kompleks znajduje się w spokojnej zielonej okolicy Sunny Beach, około 900 metrów od plaży i blisko sklepów, restauracji i wszystkich udogodnień potrzebnych do komfortowego życia nad morzem. ✔ Ustawa 16 ✔ Luksusowy kompleks okrągłego roku Roczna opłata alimentacyjna: 20,4 EUR / m2 📞 Skontaktuj się z IBG Real Estates, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!