8 room house 250 m² Dzerumi, Latvia

Dzerumi, Latvia, Kekavas pagasts
$200,549
$802/m²
;
Last update: 03/11/2025

• Address
    Dzerumi, Misas tilts Dzerumi, Veckalni 49

Property characteristics

Building parameters

  • Number of floors
    Number of floors
    2
  • Rooms
    Rooms
    8
  • Total area
    Total area
    250 m²
  • Land area
    Land area
    1 200 m²

Location on the map

Dzerumi, Latvia, Kekavas pagasts