House 10 rooms 491 m² Riga, Latvia

Latvia, Riga
$694,891
$1,415/m²
;
Last update: 30/04/2026

Location

  • Country
    Latvia
  • City
    Riga
  • Address
    Lutrinu iela, 1

Property characteristics

Building parameters

  • Number of floors
    Number of floors
    3
  • Rooms
    Rooms
    10
  • Total area
    Total area
    491 m²
  • Land area
    Land area
    830 m²

Location on the map

Latvia, Riga
Education
Grocery stores
Food & Drink
Finance