Townhouse 2 bedrooms Kalandra, Greece

Kalandra, Greece, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$254,522
$3,916/m²
;
Last update: 09/07/2024

Bedrooms
    2
  • Bathrooms
    Bathrooms
    1
  • Living area
    Living area
    65 m²

Infrastructure nearby
The airport 90 000 m
Sea 130 m
Shop 100 m