Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$41,398
$1,335/m²
;
In CRM: 1125941
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,335/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    31 m²

Opis

Studio Condo na sprzedaż w Jomtien Beach Mountain 6 w Pattaya

Ten apartament w Jomtien Beach Mountain 6 znajduje się w popularnej dzielnicy Jomtien w Pattaya. Dlatego mieszkańcy mają łatwy dostęp do plaży Jomtien, lokalnych restauracji, kawiarni, sklepów i udogodnień w ciągu kilku minut. Ponadto projekt oferuje nowoczesne i bezpieczne środowisko z obiektami komunalnymi, co czyni go idealnym dla kupujących poszukujących wygodnego i wygodnego stylu życia.

Jednostka znajduje się na drugim piętrze i oferuje studio z jedną łazienką i powierzchni użytkowej 31 m2 W pełni wyposażona kuchnia, nowoczesna łazienka z prysznicem, klimatyzacją i balkonem. W związku z tym jest on gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub użytkowania.

Ponadto budynek zapewnia doskonałe udogodnienia dla wygody i bezpieczeństwa, zapewniając komfortowe życie.

Własność: Nazwa firmy

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Jomtien Beach Mountain 6
Obszar lokalizacji: Jomtien
Miasto: Pattaya
Living Size: 31 Sq.m
Podłoga: 2
Sypialnie: Studio
Kąpiele: 1

• Usługi pralni
• 24- godzinna ochrona
• Dostęp do karty kluczowej i CCTV

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Jomtien.dx553248635976398069

Studio Condo na sprzedaż w Jomtien Beach Mountain 6 w Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS2674 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: