Condo z 2 sypialniami Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$134,720
$2,449/m²
;
In CRM: 1103052
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $2,449/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    55 m²

Opis

Dusit Grand Condominium na sprzedaż w Pattaya Jomtien

Ten dobrze zaprezentowane condominium znajduje się w Jomtien Pattaya, oferując zrelaksowane życie na wybrzeżu z łatwym dostępem do plaży, transportu publicznego i codzienne udogodnienia w pobliżu.

Jednostka znajduje się na trzecim piętrze i oferuje dobrze zaplanowaną powierzchnię mieszkalną 55 metrów kwadratowych. Posiada dwie sypialnie i nowoczesną łazienkę z prysznicem. Prywatny balkon zapewnia przyjemny widok na morze, umożliwiając naturalne światło i świeże powietrze do przepływu w całej jednostce. Przestrzeń jest w pełni umeblowana i obejmuje nowoczesną kuchnię, pralkę i klimatyzację we wszystkich pokojach, co czyni ją gotową do natychmiastowego użycia.

Budynek oferuje komfortowe i bezpieczne środowisko, odpowiednie zarówno dla mieszkalnych, jak i długoterminowych inwestycji.

Szczegóły dotyczące własności

Typ własności: Kondominium na sprzedaż
Lokalizacja: Pattaya Jomtien
Piętro: 3
Powierzchnia mieszkalna: 55 m2
Sypialnie: 2
Kąpiele: 1
Balkon: 1

Parking dla rezydentów
24-godzinna ochrona i CCTV

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Jomtien.dx553248635976398069 Dusit Grand Condominium na sprzedaż w Pattaya Jomtien - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS2128 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: