Willa 4 pokoi 434 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,11M
$2,549/m²
;
Data aktualizacji: 20.01.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    434 m²

Opis

Teak Phuket jest butikowy luksusowy basen willi rozwoju składający się tylko 13 ekskluzywnych rezydencji w Cherngthalay, Phuket. Z naciskiem na zrównoważony rozwój, prywatność i ponadczasowy design, każda willa prezentuje doskonałe wykończenia drewna tekowego, inteligentną technologię domu i przestronne układy. Projekt jest idealnym miejscem na bezproblemowy dostęp do plaż, sklepów, pól golfowych i szkół międzynarodowych, co czyni go wyjątkowym wyborem zarówno dla inwestycji, jak i własności domu.
Kluczowe korzyści
Niska gęstość, życie prywatne: Tylko 13 willi w strzeżonej społeczności, zapewniając wyłączność, bezpieczeństwo i intymne sąsiedztwo czuć.
Blisko udogodnień: Położony w odległości kilku minut od Porto de Phuket, Boat Avenue, Bangtao i Layan plaże, Laguna Golf, najlepszych szkół międzynarodowych, i Phuket International Airport.
Nowoczesny projekt luksusowy: Zastosowanie naturalnego drewna tekowego, dwupoziomowe powierzchnie mieszkalne, duże naturalne światło i stylowe dekoracje na zewnątrz z basenem słonym i dużymi ogrodami.
Zrównoważone i trwałe: Zbudowany dla długowieczności przy użyciu materiałów przyjaznych dla środowiska i metod budowlanych.