Mieszkanie 4 pokoi 419 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$897,134
$2,141/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $2,141/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    419 m²

Opis

BAN22480

Przestronne, lekkie wille zaprojektowane do nowoczesnego stylu życia.

Z open- plan wnętrza, eleganckie zewnętrzne i przemyślane szczegóły w całym, te wille oferują doskonałą równowagę elegancji i praktyczności.

Lokalizacja

  • Bang Tao Beach - 4 km
  • Layan Beach - 6 km
  • Surin Beach - 7 km
  • Boat Avenue - 3 km
  • Port lotniczy Phuket - 18 km

Projektowanie (wewnętrzne / zewnętrzne i specyfikacje)

Wnętrza:

  • Powierzchnia mieszkalna Open- plan z wysokimi sufitami (2.60- 3.60 m), zawieszonymi wykończeniami płyt gipsowych i stylowe akcenty drewniane w kluczowych obszarach.
  • Nowoczesna kuchnia z wyspą (wliczona w cenę kuchenka i kaptur)
  • Eleganckie wykończenia w pomieszczeniach mieszkalnych, sypialnie i łazienki z płytek ceramicznych, oprawy jakości i trwałe powierzchnie

Wnętrza:

  • Trwała konstrukcja ze wzmocnionym betonem, murarskimi ścianami oraz estetycznym dachem dachowym z chroniona przed rustem stalą, wysokiej jakości izolacją i prawidłową wentylacją.
  • Drzwi i okna: Aluminioramowany, powleczony proszkowo, z przezroczystym szkłem.
  • Tarasy zewnętrzne z ceramiczną i sztuczną podłogą drewnianą, ogrody krajobrazowe z tropikalnymi roślinami i bezpieczne ściany blokowe z bramą przesuwną