Mieszkanie 4 pokoi 320 m² Ban Khao Pi Lai, Tajlandia

Ban Khao Pi Lai, Tajlandia
$2,44M
$7,635/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Kokkloy 32 Road

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,635/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²

Opis

PHA21957

Odkryj niezepsute piękno plaży Natai na północ od Phuket, gdzie czeka znakomita willa, oferując mieszankę spokoju i nowoczesnego stylu pośród piaszczystych brzegów. Willa ma świeży, jasny design i posiada dwa jednopiętrowe pawilony otoczone bujnymi ogrodami, 15-metrowy basen i zachwycający widok na morze.

Wewnątrz salonu znajduje się uspokajająca przestrzeń z podłogowo-sufitowe drzwi szklane otwierające się na taras i basen. Klimatyzowany obszar obejmuje dobrze wyposażoną kuchnię i jadalnię z widokiem na morze. Na zewnątrz, jest zadaszony taras i poolside okolicy zapewniają idealne miejsce na relaks.

Cztery przestronne sypialnie, wszystkie z łazienkami ensuite, showcase komfort i elegancja. Pierwotnie odnowiona w 2017 roku willa ma potencjał do ekspansji, z możliwością planowania dwóch dodatkowych sypialni na drugim piętrze. Natai Beach, z miękkimi piaskami wzdłuż Morza Andaman i pobliskich atrakcji Phang Nga są łatwo dostępne. To miejsce oferuje przystań, gdzie spokój spełnia luksus, krótki dysk od tętniącej życiem sceny Phuket.

Lokalizacja na mapie