Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$331,557
$5,526/m²
;
In CRM: 180148
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Cena za m²
    $5,526/m²
  • Piętro
    Piętro
    12
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    51

Opis

Marina Golden Bay - Luksusowe wzniesienie condominium Daj sobie życie z maksymalnym komfortem i wygodą wyjątkowej usługi i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny, gdy zdecydujesz się żyć w naszych projektów Pattaya condominium, stworzony z doskonałością w umyśle, z futurystycznie przemyślane-out podłóg, zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki tropikalnych ogrodów i animacji basenów nieskończoności dla oczyszczania duszy. Marina Golden Bay to wspaniałe połączenie elegancji i innowacji. Z doskonałej lokalizacji i wspaniałe widoki na miasto i morze, jest to przystań dla tych, którzy szukają luksusowego stylu życia. Doświadcz współczesnego życia w Marina Golden Bay Condominium w Pattaya. Położony w samym sercu Pattaya, ten ekskluzywny klejnot nieruchomości oferuje niezrównany komfort, styl i wygodę. Marina Golden Bay jest twoją bramą do luksusowego stylu życia. Niezależnie od tego, czy szukasz stałego miejsca zamieszkania czy możliwości inwestycyjnych, Marina Golden Bay Condo Pattaya oferuje zarówno w prestiżowym pakiecie. Popraw swoje doświadczenie życiowe w Marina Golden Bay Pattaya. Poznaj dostępne apartamenty i uczynić ten luksusowy rekolekcje własne. INFRASTRUKTURA: • Baseny na pierwszym piętrze • Baseny krajobrazowe na 27. piętrze • Sauna • Łaźnia parowa • Centrum Fitness • Ogrody • Parking samochodowy Bezpieczeństwo i ochrona • 24- godzinna ochrona • System ochrony Key Guard • Kamery CCTV • Schody pożarowe • Alarm przeciwpożarowy • Czujnik dymu • Instalacja opryskiwacza wodnego: 100.000 THB - wpłata 30% - pierwsza płatność w ciągu miesiąca - 50% rata (udostępniona na cały okres budowy - 20% wygodna płatność) 27 części dla Ciebie