Willa 6 pokojów 360 m² mab fakthxng, Tajlandia

mab fakthxng, Tajlandia
$495,891
$1,377/m²
;
In CRM: 179818
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

• Adres
    chb1008, 112

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    360 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    800 m²

Opis

Dwa domy na tym samym terytorium w popularnej miejscowości Baan Dusit Pattaya - 1. Na terenie: odkryty basen, taras, ogród, sauna, kuchnia letnia, jadalnia. Wioska posiada basen, siłownię, pole golfowe, kort tenisowy, ścieżki rowerowe. W pobliżu znajduje się park wodny, ogród botaniczny, kościół.