Mieszkanie 2 pokoi 31 m² Karon, Tajlandia

Karon, Tajlandia, Karon
$137,080
$4,422/m²
;
In CRM: 1864038
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Cena za m²
    $4,422/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    31 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Unikalna oferta inwestycyjna na wyspie Phuket!

Dom od Inwestora! Sprzedaż na mocy umowy o przydział! Cena jest niższa od ceny dewelopera!

Dostępny plan instalacji!

Widok na morze i góry!

VIP Wenus Karon jest premium condominium znajduje się w kurorcie Karon na wyspie Phuket, Tajlandia. Kompleks ten łączy wysoki poziom komfortu, stylowy design i udogodnienia, które sprawiają, że jest idealnym miejscem do życia lub inwestowania.

Udogodnienia: kompleks będzie miał parking, ogród i basen na dachu. Na parterze mieści się lobby i biuro prawne. Na drugim piętrze mieści się sala sportowa. Kompleks mieszkalny będzie miał całodobową ochronę.

Lokalizacja:

- 7 minut jazdy do Karon Beach;

- sklepy spożywcze są otwarte 5-8 minut jazdy od kompleksu: 7- Eleven, Karon Night Market, Kata Fresh Market;

- centrum medyczne Healthplus Medical Clinic znajduje się 8 minut jazdy od;

- w 13- 15 minut można dostać się do boiska do siatkówki plażowej, Kata i Kata Noi plaże, stacji surfingowej.