Willa 6 pokojów 760 m² Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$1,24M
$1,630/m²
;
In CRM: 1675975
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    760 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 m²

Opis

Wyłącznie willa Highland Park Pool Villas - idealne połączenie komfortu, elegancji i bezpieczeństwa na pobyt lub inwestycje.

Osprzęt!

Willa jest wynajmowana "pod klucz" ze standardowym wykończeniem projektanta, budynkiem w meblach, stylowym basenem i własnym parkingiem.

Unikalna natura, czyste powietrze.

Względne oddalenie miejscowości od ruchliwych obszarów kurortu, niezawodność i bezpieczeństwo to znaczące korzyści dla tych, którzy cenią sobie pokój i komfort.

Udogodnienia: duży, bezpieczny wspólny basen z dobrze zorganizowanymi terenami rekreacyjnymi, dobrze wyposażony klub, własny klub dla dzieci i odkryty teren dla gier i sportu, wykwintny projekt krajobrazu dużej zielonej powierzchni z roślin tropikalnych i przytulne narożniki do cieszenia się przyrodą, nowoczesna siłownia, grill i wygodny parking, całodobowe bezpieczeństwo wsi i nieprzerwany nadzór wideo.