Mieszkanie 3 pokoi 85 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$432,323
$5,086/m²
;
In CRM: 1051791
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.04.2026

Cena za m²
    $5,086/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Przytulny apartament w nowoczesnym kompleksie, który jest otoczony malowniczym krajobrazem naturalnym z widokiem na góry i zieleń.

Ozone Lagunia Condominium jest nowym premium condominium znajduje się w Laguna, jednym z najbardziej prestiżowych obszarów wyspy.

Kondominium składa się z dwóch 7- piętrowych budynków z 164 przestronnych apartamentów od 41 m2 do 88 m2

Wszystkie apartamenty posiadają salon, jadalnię, kuchnię i balkon.

Trzeci budynek kompleksu domów 7 sklepów detalicznych.

Kompleksowe udogodnienia mieszkaniowe:

- Telewizja kablowa;

- Fitness;

- Ogród.

- Parking;

- 24 / 7 bezpieczeństwa;

- Basen;

- obszar Jogi;

- Winda.

Położenie (5-10 minut jazdy od kompleksu mieszkalnego):

- restauracje;

- Galerie handlowe Porto de Phuket i Boat Avenue;

- supermarkety Villa Market i Lotus;

- Laguna Golf Club;

- słynne kluby plażowe Xana and Catch;

- Blue Water Park Tree.

Zadzwoń do nas i będziemy szczęśliwi, aby pomóc Ci kupić nieruchomości w Tajlandii w przystępnej cenie!