Mieszkanie 3 pokoi 100 m² Dehesa de Campoamor, Hiszpania

Orihuela, Dehesa de Campoamor, Hiszpania
$408,968
$4,090/m²
;
In CRM: 224888
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $4,090/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Odkryj ten wspaniały apartament w prestiżowej dzielnicy Aguamarina w Orihuela Costa. Powierzchnia apartamentu jest 100 m2, jest zorientowany na południe i jest gotowy do zajmowania. Apartament oferuje trzy wygodne sypialnie z podwójnymi łóżkami i dwie dobrze wyposażone łazienki, zapewniając funkcjonalność i komfort. Zaledwie kilka kroków od morza, można cieszyć się codziennie piękne widoki na Morze Śródziemne z prywatnego tarasu lub zrelaksować się przy wspólnym basenie otoczonym uroczym krajobrazem. Kompleks znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu przystanków autobusowych, centrów handlowych i lokalnych szkół, co sprawia, że jest jeszcze bardziej atrakcyjne zarówno dla inwestycji i stałego pobytu w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Nie przegap okazji, aby kupić ten wspaniały dom, gdzie nowoczesny styl jest ekologicznie połączony z gościnnym nadmorskim otoczeniu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.