Willa 3 pokoi 112 m² San Pedro del Pinatar, Hiszpania

San Pedro del Pinatar, Hiszpania
$507,089
$4,528/m²
;
In CRM: 223716
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

Nowoczesne wille nowej budowy z prywatnym basenem w San Pedro del Pinatar
Nowoczesny design i wysoka jakość życia
Odkryj trzeci etap tego ekskluzywnego projektu mieszkaniowego w San Pedro del Pinatar, gdzie nowoczesna architektura jest połączona z komfortem i funkcjonalnością. Te 14 willi, zbudowane w minimalistycznym stylu i z wysokiej jakości wykończeniami, oferują elegancki i wyrafinowany styl życia na Costa Calida. Każda willa posiada 3-4 przestronne sypialnie, 3 łazienki, prywatny basen, tarasy i prywatny ogród, tworząc idealne miejsce dla prywatności, relaksu i śródziemnomorskiego życia na świeżym powietrzu.
San Pedro del Pinatar jest jednym z najbardziej popularnych miast w okolicy Mar Menor, znany z naturalnych jezior soli, spokojne plaże i przyjemny klimat przez cały rok, co czyni go idealnym zarówno dla stałego pobytu i rekreacji.
Planowanie otwarte Zaprojektowane dla nowoczesnego życia
Wille są starannie zaplanowane z otwartą kuchnią podłączoną do jasnego salonu i jadalni. Duże okna w salonie z zmotoryzowanymi żaluzjami zapewniają bezpośredni dostęp do basenu i umożliwiają wypełnienie pomieszczeń wewnętrznych światłem naturalnym.