Willa 3 pokoi 415 m² Orihuela, Hiszpania

Orihuela, Hiszpania
$2,88M
$6,929/m²
;
In CRM: 213867
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.10.2025

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    415 m²

Opis

Położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych społeczności na Costa Blanca, ta luksusowa willa oferuje doskonałą równowagę pomiędzy nowoczesnym designem, komfortem i prywatnością. Z południowo-wschodniej orientacji, która gwarantuje naturalne światło przez cały dzień, ta willa znajduje się na dużej działce w popularnej okolicy Mimosa, w odległości krótkiego spaceru od klubu, pola golfowego i innych obiektów pierwszej klasy. Zaprojektowany dla osób poszukujących jakości życia, elegancji i naturalnego otoczenia w jednym miejscu.
Strefy zewnętrzne
Zewnętrzna część domu została zaprojektowana w taki sposób, aby zmieścić się w śródziemnomorskim krajobrazie i zmaksymalizować życie na świeżym powietrzu. Duży prywatny basen jest centrum otwartego obszaru otoczonego słonecznymi tarasami i przestrzeniami ogrodowymi, które zapraszają do relaksu lub cieszyć się spotkaniami z rodziną i przyjaciółmi. Orientacja strony zapewnia prywatność, bez przeszkód widoki i słońce od rana do późnego wieczora.
Strefy wewnętrzne
Dom posiada trzy przestronne sypialnie i trzy pełne łazienki, a także WC dla gości. Każdy pokój został zaprojektowany z uwzględnieniem szczegółów, począwszy od wysokiej jakości materiałów do funkcjonalnego i jasnego układu. Na parterze znajduje się otwarta część dnia z nowoczesną kuchnią, jadalnią i salonem bezpośrednio do ulicy. Duże parter dodaje wartość dodaną oferując różne opcje: kino, siłownię, biuro lub obszar gościnny.