Willa 163 m² Bogorodsk, Rosja

Bogorodsk, Rosja
$146,576
$899/m²
;
In CRM: 2951156
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

• Adres
    ulica Danilova, 62

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    163 m²

Opis

Dream house w centrum Bogorodska: arcydzieło projektowania i komfortu na 163 metrów kwadratowych. Bardzo lukratywna oferta. Domek w centrum miasta z dwupiętrowym europejskim wykończeniem plus dodatkowe budynki i dobrze utrzymany ogród na 15 akrów!! - Lokalizacja: Bogorodsk Centre - Powierzchnia domu: 163 metrów kwadratowych. -Fabuła: Gładka działka 13 akrów - Cechy: Duży jasny dwupiętrowy dom z projektantem renowacji i architektury Wnętrze: Nowoczesny remont, przestronne pokoje, duże okna - Wyjście: Dwa oddzielne wyjścia - Warsztat: Dział domu pod warsztatem z oddzielną kuchnią i łazienką może również wejść pod warsztat ceramiki - Kuchnia-pokój dzienny: Duży obszar połączony do odpoczynku i gotowania - W łazienkach: Wspólna łazienka z dużą łazienką na pierwszym piętrze, druga łazienka na pierwszym piętrze Sypialnie: Dwie sypialnie na drugim piętrze z własnymi werandami Komunikacja: Gaz, woda, energia elektryczna, kanalizacja centralna Internet: Szybki Internet - Cechy architektoniczne: ceglany dom o grubości ścianki 0,5 m, kolumny, projekt projektowy - Na zapleczu: Odłączony blok o powierzchni 60 m2 do przechowywania lub warsztatu Bonusy: Część mebli pozostanie jako prezent dla nowych właścicieli: Jeden dorosły właściciel, dokumenty całkowicie gotowe - Scenariusze: Gotowy do pokazania domu w dogodnym dla Ciebie czasie Nie przegap szansy stać się właścicielem tego unikalnego domu, który łączy komfort, styl i funkcjonalność! Zadzwoń teraz, aby dowiedzieć się więcej szczegółów i zorganizować przegląd. Twój nowy dom czeka na ciebie! Dowiedz się więcej przez telefon i na spotkaniu.