Mieszkanie 3 pokoi 76 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$93,373
$1,229/m²
;
In CRM: 12168541
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $1,229/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    11

Opis

Apartament 2+1 w Caesar Resort & SPA, Cypr Północny

TRAFO i VAT opłacone. W pełni umeblowany apartament 2+1 z pełnym wyposażeniem AGD.

— przystanek autobusowy

Idealny do życia, wypoczynku oraz wynajmu.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Lokalizacja na mapie

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %