Mieszkanie 45 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$99,664
$2,215/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $2,215/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    45 m²

Opis

Opis przedmiotu: Caesar Resort - Doskonała mieszanka komfortu i śródziemnomorskiego stylu życia Witamy w Caesar Resort, jednym z najbardziej popularnych i w pełni obsługiwanych kompleksów mieszkalnych na północnym Cyprze, położony zaledwie kilka minut spacerem od oszałamiającej Long Beach wybrzeża. Ten dynamiczny rozwój łączy resort-styl życia z nowoczesnym komfortem, oferując wszystko, czego potrzebujesz do relaksu, rekreacji i inwestycji. Na sprzedaż: stylowy apartament 1 + 1, wyposażony w jasny układ open- plan, eleganckie wykończenia i prywatny balkon z widokiem na piękne krajobrazy. W pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania, ten apartament jest idealny do stałego życia, wakacje ucieczki, lub jako wysokiej wydajności możliwość inwestycji. Główne cechy Cezara Resort: Wiele odkrytych i krytych basenów W pełni wyposażone centrum fitness i spa Na miejscu restauracje, kawiarnie i sklepy Korty tenisowe, park wodny i obszary rozrywki Ogród krajobrazowy i ścieżki spacerowe Usługi w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania zawodowego 24 / 7 Cezar Resort oferuje prawdziwą esencję życia śródziemnomorskiego - gdzie każdy dzień czuje się jak wakacje, a komfort spotyka styl w każdym szczególe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować przeglądanie.

Lokalizacja na mapie

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości