Kawalerka 1 pokój 42 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$71,726
$1,708/m²
;
Data aktualizacji: 20.02.2025

Cena za m²
    $1,708/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    42 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Opis

Studio apartments in a new complex located near the sea in a spark riverside.

The apartment is located on the 9th floor in the Sunset block with a good sunny view from the window. The area of ​​the apartment is 42 m2, there is a balcony.

Apartments taxes were paid.

Lokalizacja na mapie

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?