Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$754,778
$8,386/m²
;
In CRM: 225874
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,386/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Opis

Na sprzedaż jest wspaniały i przestronny apartament z dużym tarasem na dachu.
Budynek, w którym mieści się apartament w Becici i został zbudowany w 2023 roku, można dotrzeć w zaledwie 5 minut.
Penthouse jest w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia gospodarstwa domowego do dyspozycji: sala, przestronny salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki, dwa balkony.
Penthouse jest idealny dla dużej rodziny. Na przestronnym tarasie można wyposażyć barbecue lub rekreacji.
Ten nowy kompleks oferuje następujące udogodnienia:
- Sauna, Salt Room, Room Service, Sala gimnastyczna, Lobby z recepcją, Basen
Budva Riwiera jest wspaniałą częścią wybrzeża
Jestem Czarnogóra, rozciągająca się po obu stronach Starego Miasta Budva. Niedaleko centrum rozrzuconego miasta