Willa 1 pokój 168 m² Igalo, Czarnogóra

Igalo, Czarnogóra
$1,10M
VAT
$6,552/m²
;
In CRM: 71887
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

• Adres
    Janka Beka, 24

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    168 m²

Opis

Unikalna willa rodzinna w stylu kolonialnym, położona na wzgórzu nad Igalo w Žvinje, z otwartym, zapierającym dech w piersiach widokiem na Zatokę Kotor i Górę Lovćen. Willa została zbudowana z najwyższej jakości materiałów i jest wyposażona w luksusowe meble i urządzenia. Każdy szczegół został starannie wybrany z wielkim smakiem i uwagą. Nieruchomość jest sprzedawana, jak widać - w pełni umeblowane i wyposażone. 📐 Szczegóły dotyczące własności: Położenie: Žvinje, nad Igalo, Herceg Novi House: 168 m ² (powierzchnia użytkowa) Plot: 870 m ² Około połowy działki jest ogrodzony i krajobrazu Pozostała połowa pozostaje do przyszłego rozwoju - idealne na dodatkowe budynki pomocnicze, jednostki gościnne lub obszary rekreacyjne 🏡 Układ: parter: Obszar wejścia (przedpokój) Korytarz Duży otwarty salon z kuchnią i jadalnią, o wysokości sufitu 7,5 m i dekoracyjne drewniane belki 2 sypialnie Łazienka Taras Saltwater basen (wymiary 9 m x 2,5 m) podwórze / ogród wokół domu Górny poziom: Oddzielny apartament z niezależnym wejściem Pokój Łazienka Walk- w szafie / garderoba ✨ Cechy i zalety: Architektura kolonialna z ciepłym, eleganckim charakterem Oszałamiający widok na Zatokę Kotor i basen Lovćen Saltwater - idealny do relaksu i cieszenia się śródziemnomorskim klimatem Luksusowe meble i wyposażenie wliczone w cenę - gotowy do poruszania się w Możliwość dalszego rozwoju pozostałej części działki (pensjonaty, kuchnia letnia, dodatkowe udogodnienia) Ta willa jest idealna dla: Luksusowa rezydencja rodzinna w spokojnym otoczeniu z spektakularnymi widokami Dom wakacyjny w jednym z najpiękniejszych zatok na świecie Nieruchomość inwestycyjna, z potencjałem na wynajem turystyczny i rozbudowę obiektów 💶 Cena: na życzenie