Willa 2 pokoi 130 m² Radanovici, Czarnogóra

Radanovici, Czarnogóra
$306,294
$2,356/m²
;
In CRM: 50849
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    130 m²

Opis

Nowy projekt domu w budowie, składający się z 2 kamienic. Każdy dom posiada 2 sypialnie, pokój dzienny, kuchnię, łazienki i duży taras na dachu 30 m2. Wewnętrzna powierzchnia apartamentu wynosi 100 m2. W kamienicy znajdują się 2 miejsca parkingowe. Przenieś się do września tego roku! Do najbliższej szkoły, sklepu i restauracji można dojechać samochodem w mniej niż 5 minut. Do Tivat można dotrzeć w 15 minut; najbliższa plaża jest również około 15 minut. Rozmieszczenie: Radanovici Powierzchnia domu: 130 m2 Liczba sypialni: 2 Liczba łazienek: 2