Willa 2 pokoi 240 m² Ammouliane, Grecja

Ammouliane, Grecja, Aristotle Municipality
$989,766
$4,124/m²
;
In CRM: 225891
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    240 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    7 500 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy domek o powierzchni 240 metrów kwadratowych na półwyspie Athos, w regionie Halkidiki. Pierwsze piętro składa się z jednej spiżarni. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, 2 pokoi prysznicowych, jednej łazienki. Domek ma położenie kątowe. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, miasto. Obiekt posiada kominek, klimatyzację, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

Lokalizacja na mapie

Ammouliane, Grecja, Aristotle Municipality