Dom 10 pokojów 184 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$341,298
VAT
$1,855/m²
;
Data aktualizacji: 3.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    10
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    184 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 050 m²

Informacje handlowe

  • Cena stała

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Dom w Potidej (Halkidiki): 2 majonetki i 2 studia z widokiem na morze

Marzenie o własnej wypożyczalni w jednym z najpopularniejszych kurortów w Grecji? Oferujemy unikalną nieruchomość w miejscowości Potideya (Halkidiki). Ten kompleks czterech jednostek mieszkalnych na przestronnej działce jest idealnym połączeniem komfortowego odpoczynku i stabilnego dochodu.

Skład i układ obiektu

Obiekt o łącznej powierzchni 184 metrów kwadratowych. m znajduje się na powierzchni ziemi 1050 metrów kwadratowych. b. Kompleks obejmuje:

Dwie przytulne maizonettes (62 metrów kwadratowych każdy):

Planowanie: 2 jasne sypialnie, przestronny salon kuchenny, łazienka i dodatkowa łazienka (WC).

Idealny na wakacje rodzinne lub wynajem długoterminowy.

Dwa apartamenty typu studio (po 30 metrów kwadratowych):

Położony na poziomie gruntu.

Planowanie: Jedna sypialnia, kompaktowa kuchnia i łazienka.

Świetna opcja dla par lub wakacji młodzieżowych.